09136620943
ایمیل: info@avinseo.ir

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

فردی که میخواد خدمات سئو ارائه دهد باید بداند سئو سایت نیازمند تجربه و دانش است. سئو فقط تنظیمات افزونه یواست! و تولید محتوا نیست

متاسفانه پروژه های زیادی را عهده دار بودم که پیش از من، افرادی بعنوان سئوکار سعی در بهینه سازی این پروژه ها داشتند اما با اشتباهات عجیب و غریب و مبتدیانه ای که انجام دادن، باعث افت رتبه فاحش این سایتها شده و حتی باعث شدن این سایتها که اغلب انها بیش از ۵ سال از عمر دامنه شان میگذشت، وارد google dance شوند!!

Seo Kermit Meme !

چرا سئو و سئوکار؟

 • امروزه دیگه فقط محتوا پادشاه نیست! نمونه اش هم سایت بیتوته که محتوای کپی داره اما رتبه های بالا در گوگل کسب کرده.
 • گوگل همیشه سعی میکنه تا با تغییر و تعیین فاکتورهای رتبه بندی، بهترین نتایج رو به کاربران نشون بده. این فاکتورها، تغییرات جزئی در هر روز، تغییرات نسبتا قابل درک در هر ۶ ماه و از طرفی هر چندسال، مجموعه تغییراتی رو معرفی و اعلان میکنه که بهش میگیم الگوریتم گوگل.
 • چند سال پیش، همه به قدرت لینکسازی اشنا بودیم و میدونستیم اگه کلی لینک در هرسایتی و به هرصورتی و بدون توجه به بازه زمانی، بسازیم موفق میشیم! همین هم شد که خیلی ها اومدن و خدمات فروش لینک رو ارائه دادن. اما اپدیت الگوریتم پنگوئن همه معادلات و ذهنیت قبلی رو بهم ریخت!! خیلی سایتها پنالتی شدن، با افت رتبه فاحشی روبرو شدن و حتی بعضی شرکتهای بزرگ هم مجازات شدن! شرکتی مثل BMW در سال ۲۰۰۵ و یا BBC در سال ۲۰۱۳
 • تاثیر چگالی کلمات کلیدی محتوا بر رتبه و سئو یک صفحه! این روزها دیگه چگالی کلمات کلیدی مهم و مفید نیست! این روزها گوگل از تکنیکی برای شناسایی محتوای مفید و بهتر استفاده میکنه که بیان و از کلمات کلیدی مرتبط و از طرفی LSI Keywords ها بگن تا مفهوم کامل تری رو به کاربر برسونن!
 • یه مشکل بزرگ که ۹۰درصد سایتهای ایرانی و پروژه هایی که  داشتم، در اونها دیدم این بود که صفحات اشتباهی رتبه گرفته بودند! این اشتباه به شدت فاحش هست و باعث میشه که ضررمالی زیادی داشته باشن کسب و کارها و سایتها! درنظر بگیرید که یه فرد از بین ۱۰تا سایت رتبه اول در گوگل صفحه شما رو انتخاب میکنه و محتوایی رو میبینه که اصلا بدردش نمیخوره! مثلا توی یکی از پروژه ها، صفحه محصول طرف بجای صفحه قیمت اش رتبه گرفته بود! یعنی کاربر سرچ میکرد قیمت دستگاه بنر و متاسفانه به صفحه قیمت دستگاه کونیکا مدل فلان میرفت!!!! در صورتی که دستگاه چاپ بنر انواع مختلفی داره و شاید کاربر به دنبال قیمت دستگاه کونیکا نبوده! فکر میکنید چه اتفاقی میوفته وقتی کاربر با این صحنه روبرو میشه؟ فکر میکنی میره توی سایت تون میگرده دنبال صفحه ای که در اون در مورد قیمت دستگاه چاپ بنر توضیح دادین؟!!! اشتباه میکنید! خیلی هم اشتباه میکنید!!! چرا؟ چون کاربر هنوز حق انتخاب داره بین ۱۰ تا سایت صفحه اول گوگل! هنوز شما برنده رقابت نشدینا! کافیه کاربر یه دکمه back بزنه و برگرده نتایج جستجو و وارد سایت رقیب تون بشه!!! اون موقع است که یه سیگنال برای گوگل میره (این مورد در الگوریتم جدید گوگل اتفاق افتاده، الگوریتم رنک برین rank brain) و یه امتیاز منفی برای سایت شما محاسبه میشه و رتبه تون کم میشه!!! و ازطرفی هم ضررمالی میکنین!

خیلی موارد دیگه هست که یه سئوکار حرفه ای بهتون کمک میکنه تا اون مشکلات و موارد حل بشه!

حالا بنظرتون سئو مرده؟!!

به سئوکار نیاز نیست؟!!

این دیدگاه و طرز تفکر فقط به این دلیل بوجود اومد که بعضی افراد سئو رو فقط توی تنظیمات افزونه یواست دیدن! و به خودشون گفتن سئوکار! (این مقاله با عنوان ۹ کاری که باید از سئوکارتون بخواید رو حتما بخونید 😉 )

اینفوگرافی نیاز به سئوکار

مهم ترین دلایلی که آوین سئو عالی ترین گزینه برای سفارش خدمات سئو سایت تان هست را بخوانید :

 • تا زمان رسیدن به رتبه مناسب و رضایت شما، آوین سئو در کنارتان خواهد بود
 • این عالی است که حتی بعد از مدت زمان قرارداد، ما برای شما اخرین تغییرات گوگل و تکنیک های جدید سئو را ایمیل کنیم تا در سایت تان پیاده سازی کنید 🙂
 • چرا یک وبمستر حرفه ای خواهید شد که توانایی رشد سایت تان را دارید؟ چون آوین سئو بهترین آموزش های سئو را در اختیار شما قرار میدهد
 • نگران بودجه هستید ؟ 😮 آوین سئو در کنار شماست 😉 بودجه موردنظرتون رو اعلام میکنید و آوین سئو به شما میگوید که افزایش رتبه شما چگونه میشه!
 • هدفمند عمل میکنیم. براساس مشتریان و بازارهدف شما
 • سئو کلاه سفید انجام میدهیم (سئو استاندارد) پس نتایج تضمین بلند مدت دارند.

فرصت همکاری با یک آژانس حرفه ای سئو را دارید!

به ما اجازه بدهید سایت تان را هدایت کنیم تا بالاتر از رقبا و بیشتر از انها بفروشید.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

ما، خدمات مشاوره سئو، پشتیبانی سئو سایت، سئو سایت وردپرسی و افزایش فروش سایت را ارائه میدهیم.
خدمات سئو و بهینه سازی سایت
خدمات سئو حرفه ای سایت وردپرسی
اینکه بدونید چرا تا الان در صفحه اول گوگل نبوده اید، وظیفه کارشناس سئو است! من بعنوان کارشناس سئو، سایت شما رو انالیز از نظر سئو انالیز میکنم و با توجه به انالیز، یک استراتژی حرفه ای سئو برنامه ریزی میکنم تا به هدف مون در پروژه برسیم. طرح استراتژی سئو، نیازمند تجربه و تخصص در حوزه SEO است و کوچکترین اشتباهی در سئو یا استفاده از سئوی BlackHat باعث پنالتی شدن شما میشه! راستی، بعنوان هدیه و برای تداوم همکاری، ما بهتون سئو رایتینگ هم اموزش میدیم اونم بصورت حرفه ای
بیشتر بخوانید
خدمات پشتیبانی سئو سایت
پشتیبانی سئو سایت
کسب و کارهای انلاین و اینترنتی در حال افزایش هستند و از طرفی رقابت بیشتر میشه. در این رقابت، برخی افراد از سئو منفی برای ضربه زدن به رقبا استفاده میکنند! برخی هم با استفاده از سئو کلاه سفید و سبز، سعی میکنند بالاتر از رقبا قرار بگیرند. از طرفی سئو، یک فرایند پیوسته است که همیشه باید انجام بگیره تا رتبه تون رو حفظ کنید و بالاتر از رقبا باشید. وقتی در نتایج جستجو، رتبه خوبی دارید نیاز هست تا از خدمات پشتیبانی سئو سایت استفاده کنید تا رتبه تون حفظ بشه. پشتیبان سئو وظیفه داره تا در برابر سئو منفی از سایت شما حفاظت کنه، انالیز کاملی از وضعیت فعلی سایت تون بده و رقبایی که دارن فعالیت میکنن رو بهتون معرفی کنه تا بدونید باید در کدوم کلمات کلیدی، بیشتر برای سئو تلاش کنید. سئو منفی : وقتی رقباتون نمیتونن با سئو سبز باهاتون رقابت کنن، سئو منفی انجام میدن! سئو منفی اکثرا یعنی ساخت لینکهای افتضاح برای رقیب! با اینکار، سایت رقیب افت فاحشی پیدا میکنه و حتی ممکنه پنالتی بشه!
بیشتر بخوانید
خدمات سئو و بهینه سازی سایت
مشاوره سئو
اگه دانش نسبی نسبت به سئو دارین و خودتون توانایی انجام امور سئو رو دارید ولی فقط نیاز به یک متخصص سئو حرفه ای دارین تا بهتون راه و روش درست و حرفه ای رتبه گرفتن رو نشون بده، خدمات مشاوره سئو سایت براتون بهترین گزینه است. سئو مجموعه ای از استراتژی ها و تکنیک هایی برای بهینه سازی سایت است. سئو وردپرس و سئو محتوا فقط بخش هایی از پروسه ی سئو هستند!
بیشتر بخوانید
خدمات سئو و بهینه سازی سایت
افزایش نرخ تبدیل و فروش
راهنمایی در افزایش فروش و نرخ تبدیل
بیشتر بخوانید